Femei din Romania – Conturi 100% reale

   Mii de femei cu poze din Romania si strainatate. Largeste-ti reteaua de prieteni, voteaza poze, trimite mesaje sau cadouri, scrie pe blogul propriu. Serviciu de matrimoniale online cu femei care vor sa te cunoasca. Este interzisa postarea de numere de telefon sau adrese de email pe acest site.

Femeie fara poza Pitesti

Crissa70

Varsta:
56 
Sex:
Femeie 
Cauta:
Barbat 
Localitatea:
Pitesti,
Romania 
Imi place fotbalul si pariurile AC Milan si Barcelona .Libera la discutii (negru.beatrice)mai ales despre pariuri
Profil completat 76%
Femeie fara poza Iasi

irina68

Varsta:
58 
Sex:
Femeie 
Cauta:
Barbat 
Localitatea:
Iasi,
Romania 
BUNA ZIUA ! sunt o persoana sincera ,comunicativa, care caut o relatie serioasa nu aventuri ,am o fetitia sunt divortata si ami caut jumatatea !
Profil completat 72%
Poza Femeie Cluj Napoca

hope_4u

Varsta:
52 
Sex:
Femeie 
Cauta:
Barbat 
Localitatea:
Cluj Napoca,
Romania 
optimista intr-un mod realist caut similar.
Rog mesaj clasic, chatul nu merge !
Profil completat 88%
Femeie fara poza Iasi

violeta_r

Varsta:
65 
Sex:
Femeie 
Cauta:
Barbat 
Localitatea:
Iasi,
Romania 
un om obisnuit, cu calitati dar si defecte...la urma urmei, nimeni nu e perfect, nu?
Profil completat 72%
Femeie fara poza Galati

barariu

Varsta:
59 
Sex:
Femeie 
Cauta:
Barbat 
Localitatea:
Galati,
Romania 
St intelectuala de 47 de ani,inginer profesor si lucrez in invatamant.Caut un partener serios ptr o relatie durabila,serioasa,in vederea casatoriei si migrare in Canada.Coresponzator intelectual 47 de ani,1,78 metri,par negru ochi albastri,statura atletica,eventual viitor preot.Eu st satena,ochi verzi-caprui,par saten,1,67m,72 de liograme.
Profil completat 80%
Femeie fara poza Timisoara

simona71ug

Varsta:
54 
Sex:
Femeie 
Cauta:
Barbat 
Localitatea:
Timisoara,
Romania 
.Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!.Trebuie sa fim tari in fata timpului necrutator. Dincolo de maine e.. speranta..Dragostea e speranta si fara speranta.. lumea nu ar exista. Eu...Sunt Apa pentru ca am un fel anume de a ma strecura printre obstacolele vietii, de a iesi intr-un final la suprafata, indiferent cat de greu mi-a fost drumul prin adancuri. Sunt Apa pentru ca uneori inghet si nu ma pot topi decat in bratele unei iubiri de Foc. Sunt Apa pentru ca in ochii mei se reflecta dragostea. Si-s Apa pentru ca am varsat atat de multe lacrimi incat sufletul nu-mi poate fi decat ocean.in rest....caut sufletul pereche daca exista.sa fie un om cu frica de dumnezeu.sa stie sa respecte sa iubeasca,eu am doua fete.de 19 si 17 si vreau sa-mi refac viata.cei care sunt doar pt aventura sa se abtina.
Profil completat 60%