Matrimoniale Oradea – Femei si barbati singuri
Foloseste cautarea avansata pentru a gasi femei / barbati din Oradea aplicand filtre suplimentare (aspect fizic, stil, viata si familie). Poti de asemenea sa salvezi cautarile facute pentru a accesa mai usor ulterior persoanele care te intereseaza. Pe acest site nu sunt permise conturi care contin adrese de email sau numere de telefon (anunturi matrimoniale clasice).
Danyss2001 Online acum!!!
|
Un om printre oameni... Fiziokinetoterapeut, in Franta. Cred din tot sufletul ca fiecare dintre noi, meritam de la viata tot ce este mai bun. Viata trebuie traita frumos. Iubesc si doresc iubire! Ma definesc prin naturalete,romantism, inteligenta si echilibru.Credincios, spiritual, altruist, independent financiar, serios, asumat, cu idei solide si reale despre viata. Caut..o femeie directa pentru o relatie serioasa, asumata, pentru a construi fericirea impreuna...si nu numai...multumesc.
|
mimi78
|
Sunt ok.. cu defecte și calități..restul.rămâne la aprecierea voastră...toate cele bune ..sănătate și fericire
|
Lia80
|
Cei fara poza: nu va deranjati sa-mi mai scrieti ca oricum nu va raspund. Celor care nu-mi plac nu le raspund, deci nu mai insistati!! Sunt o persoana simpla , decenta , sincera, linistita si familista. Nu caut aventuri deci specimenele de acest gen sa ma ocoleasca!! Cei fara poza: nu va deranjati sa-mi mai scrieti ca oricum nu primiti nici un raspuns.
|
Ionel27
|
Sunt o persoană fără vicii distractiv și în același timp responsabil căruia îi place sa călătorească plimbările și sportul
|
handsome_boy
|
...cu scoala.****letic...iubitor de ...mare...plaja...soare ...apa ...caut ...asemenea....va multumesc tuturor pentru vizita ....
|
Ciupitu55
|
Sunt un om cu bune si cu rele, doresc impreuna sa dam un nou sens al zilei de maine.Am avut o viata familiala dusa pe o treapta destul de inalta dar tirziu mi-am dat seama ca atunci cind cazi mai de sus durerile sunt mai mari.In fata mi-a aparut o prapastie (singuratatea)si am incercat sa trec singur prin ea "dar m-am convins ca e tare greu ".Doresc sa cunosc pe cineva cu o frumusete interioara perceptibila si de cei din jur...
|
















