Vanatoarea de defecte...
...sau de greseli...
Se iau literele se amesteca bine bine bine si se fac cuvinte,atat de bune incat sa nu le descalceasca nici dracu si se arunca in ograda cui necui ca sa se corecteze cate nebune nu are...cica,daca se toarna sare si otet pe vorbe sunt sorti de izbanda mai mari ca sa se aduca de la calea cea rea pe sarmanul/sarmana faptura defectuoasa si gresita... Mda...apei si vantului le trebuie milioane de ani sa modeleze pietre si tot nu iasa perfect. In rai e bine dar prea mare plictiseala,pe cand in iad sunt de toate,dar cazanul cu smoala prea greu de invartit si prea fierbinte... Nu se poate undeva la mijloc? Dar pt asta trebuie sa fim nestiuti de cei ce vaneaza defecte si greseli... |
















Comentarii
Pagini
1 2 3zora
zora
Cui da mana face epilare peste tot cu laserul,dar zic ca nu trebuie sa aratam non stop ca bebelusii
Sper sa nu se ridice pocaiti/pocaite si pudicii/pudice sa comenteze ca nu e subiect de abordat...e rau sa te ingrijesti putin?Cu crema ceara lama,zahar,laser sau elecroliza,mai toti fac lucrul acesta in ziua de azi...depinde de bani,timp si ce esti dispus sa faci pt tine...
https://youtube.com/shorts/v-5c1iqFKys?i … 4Vh16
Si barbatii plang...cateodata!
Lanca
Dar ce curios sunteți dumneavoastră!
AdrianM73 Online acum!!!
zora
zora
gicageo
Lanca
Electroliza cred că este foarte dureroasă, am citit pe net că se introduce un ac în fiecare folicul. Brrrrrrr!!!
zora
zora
Pagini
1 2 3