Regulament
Bloguri
Te-am iubit mult dar nu am vrut să ți-o arăt. Și, ca să fiu sigur că nu mă bănuiești că te-aș iubi, te-am chinuit puțin. Bănuiam și că îți place, dar nu m-am obosit să te întreb sau să investighez. Puțină durere în plăcere nu strică și nu se uită ușor, gândeam. Dacă nu te pot face a mea, măcar să te pot avea printre picături. Sau printre lacrimi. Sau printre iubirile tale eșuate. Dar te-am iubit și Sf.Valentin e martor că am vegheat asupra ta așa cum am putut și m-am priceput mai bine. Toată viața și puțin de dincolo. Te-am controlat crezând că fac bine. Și te-am manip.ulat cât m-au ținut imaginația și puterile. Să te feresc de vreo iubire nelalocul ei. Tu tot ai greșit, dar eu te-am iertat și te-am pedepsit puțin de fiecare dată. Și te-am iubit. Incontestabil.
Moderatori angel_angel39 Galateea admin

Comentarii

poza AdrianM73

AdrianM73

  • Publicat Acum 3 saptamani
Da Zora happy
poza zora

zora

  • Publicat Acum 3 saptamani
Adrian,happy
poza AdrianM73

AdrianM73

  • Publicat Acum 3 saptamani
Recitind ce am scris, observ câteva înțelesuri diferitehappy. De fapt altceva am vrut sa zic big grin
poza zora

zora

  • Publicat Acum 3 saptamani
Acusi pricepui ce vrusesi sa zîci...phaaaa!
Nu sti nimic Adrian... complimentele unui barbat catre o femeie sunt faine,dar complimentele intre femei sunt cevabig grin
poza zora

zora

  • Publicat Acum 3 saptamani
batting eyelashes
Pai suntem singurele doamne pe acileahappy
poza Lanca

Lanca

  • Publicat Acum 3 saptamani
AdrianM73,
Așa, și? Gelos, cumva? Și pe cine, aș îndrăzni să întreb... hee heerolling on the floor
poza AdrianM73

AdrianM73

  • Publicat Acum 3 saptamani
Zora/Lanca.... Simt așa o atracție deosebită între voi doua big hug
poza Lanca

Lanca

  • Publicat Acum 3 saptamani
Zora,
big hug
poza zora

zora

  • Publicat Acum 3 saptamani
Nu...nu ai pretentii...sunt lucruri normale...big hug