Femei din Romania – Conturi 100% reale
Mii de femei cu poze din Romania si strainatate. Largeste-ti reteaua de prieteni, voteaza poze, trimite mesaje sau cadouri, scrie pe blogul propriu. Serviciu de matrimoniale online cu femei care vor sa te cunoasca. Este interzisa postarea de numere de telefon sau adrese de email pe acest site.
Alexandra1974 Online acum!!!
|
Ar fi bine sa descoperim impreuna cine sunt si cum sunt pupici astept mesaj daca sunteti interesati
|
Anaya Online acum!!!
|
Bărbați sunt mulți și diferiți. Dacă ai compara pe fiecare, vei găsi și frumoși și puternici și rătăciți prin lumea masculină. Îi va deosebi atitudinea,felul de a fi comportamentul,banii,femeile,exp eriența. Insă dincolo de asta,fiecare dintre bărbați e apreciat după ce vezi,ce auzi,ce simți și ce ințelegi de la el. De asta unii îți vor parea de treabă iar alții trăsniți. Unii vor fi galanți iar alții misogini.Unii vor trezi emoții pozitive iar alții nu vor trezi nimic.Pentru ca fiecare bărbat iși va crea din ceea ce face, gandeste și ce este, o imagine. Iar imaginea va spune unei femei dacă merita să fie cu el sau nu merită.La fel și cu femeile,cu siguranță dar asta e altă temă!
La un barbat trebuie să fie frumos caracterul, vocea și parfumul... si aș mai adauga ..inalțimea dar și studiile! |
Amaryllis Online acum!!!
|
Veselă și optimistă, independentă și puternică, empatică și comunicativă, nonconformistă cerebrală, caut un bărbat așijderea..
|
isabelle46
|
"Dacă nu ar fi iubirea, m-aș teme de viață"
Grigore Vieru Un om cu principii si valori !O prietenie frumoasă in vederea unei viitoare relatii! Sper că acum sunt in perfecta armonie cu cei care mi-ati cerut detalii. |
gyrna Online acum!!!
|
Mi-am dorit de multe ori sa fac o teza de doctorat cu tema: aflarea in treaba ca metoda de lucru la romani. (Petre Tutea)
|
Letitia Online acum!!!
|
O tanara pensionara,o femeie cu nostalgia bunului simt si a manierelor elegante, cu "mansarda" foarte mobilata, cu neuroni care nu se plictisesc.
As incerca sa caut (speranta moare ultima) un barbat pe acelasi calapod, pentru anii frumosi pe care ii avem in fata.Nu doresc o casatorie, ci numai o prietenie. Eu sunt o fire pozitiva, vesela,. |













