Femei din Romania – Conturi 100% reale
Mii de femei cu poze din Romania si strainatate. Largeste-ti reteaua de prieteni, voteaza poze, trimite mesaje sau cadouri, scrie pe blogul propriu. Serviciu de matrimoniale online cu femei care vor sa te cunoasca. Este interzisa postarea de numere de telefon sau adrese de email pe acest site.
AnaMisha Online acum!!!
|
Sunt o persoană sinceră și echilibrată interesată de o relație matură și stabilă.
Apreciez respectul, comunicarea și oamenii autentici Îmi doresc alături un bărbat cu valori frumoase cu care să construiesc o legătură bazata pe încredere și liniște sufletească |
Danaida Online acum!!!
|
Ma intreb de ce site-ul șterge un profil normal care raportează scamurile, limbajul licențios adresat personal prin mesaje și nu profilurile din partea cărora vin aceste mesaje. Orice ai scrie aici, oricât decent tot se va găsi cineva sa se considere "nedreptățit" sau sa arunce cu noroi.
Îmi doresc normalitatea unei lumi apuse, bunul simt ancestral, un barbat care apreciază mai mult decât orice gardul făurit de interese comune, priviri calde, omenești și o lume pe care doar omul potrivit o poate dărui. Suntem oameni, nu fațete, prin urmare imi doresc sa intalnesc maturitatea unui barbat trecut prin viata, copilul din el și gingasia. Pun foarte mare preț pe tot ceea ce însemna intelect, cultură, maniere. Caut o relatie serioasa, armonioasa, naturala. Nu va obosiți sa scrieți ineptii, intrebandu-ma ce ce caut. Scrie clar, concis in aceasta descriere. Apropo, Danaida a dus numele României într-un mediu unic. La fel și "autorul" ei. |
Alexandra1974 Online acum!!!
|
Ar fi bine sa descoperim impreuna cine sunt si cum sunt pupici astept mesaj daca sunteti interesati
|
Anaya Online acum!!!
|
Bărbați sunt mulți și diferiți. Dacă ai compara pe fiecare, vei găsi și frumoși și puternici și rătăciți prin lumea masculină. Îi va deosebi atitudinea,felul de a fi comportamentul,banii,femeile,exp eriența. Insă dincolo de asta,fiecare dintre bărbați e apreciat după ce vezi,ce auzi,ce simți și ce ințelegi de la el. De asta unii îți vor parea de treabă iar alții trăsniți. Unii vor fi galanți iar alții misogini.Unii vor trezi emoții pozitive iar alții nu vor trezi nimic.Pentru ca fiecare bărbat iși va crea din ceea ce face, gandeste și ce este, o imagine. Iar imaginea va spune unei femei dacă merita să fie cu el sau nu merită.La fel și cu femeile,cu siguranță dar asta e altă temă!
La un barbat trebuie să fie frumos caracterul, vocea și parfumul... si aș mai adauga ..inalțimea dar și studiile! |
Amaryllis Online acum!!!
|
Veselă și optimistă, independentă și puternică, empatică și comunicativă, nonconformistă cerebrală, caut un bărbat așijderea..
|
isabelle46
|
"Dacă nu ar fi iubirea, m-aș teme de viață"
Grigore Vieru Un om cu principii si valori !O prietenie frumoasă in vederea unei viitoare relatii! Sper că acum sunt in perfecta armonie cu cei care mi-ati cerut detalii. |













