Matrimoniale Campina – Femei si barbati singuri
Foloseste cautarea avansata pentru a gasi femei / barbati din Campina aplicand filtre suplimentare (aspect fizic, stil, viata si familie). Poti de asemenea sa salvezi cautarile facute pentru a accesa mai usor ulterior persoanele care te intereseaza. Pe acest site nu sunt permise conturi care contin adrese de email sau numere de telefon (anunturi matrimoniale clasice).
July59
|
Imi doresc o relatie de prietenie cu un barbat serios, studii universitare, din apropiere, pentru a petrece timp de calitate si sa calatorim impreuna.
|
Valentin57
|
Sint o persoana normala, inaltime 1,80 greutate 83 kg, un pic de burtica dar suportabila.
Imi place sa citesc, sa vad filme, sa ma plimb. Lucrez intr-un domeniu in care interactionez cu multi oameni, apreciez foarte mult munca femeilor - sint mai atente, mai disciplinate decit noi. Si nu le doare capul luni dimineata. Valentin |
cerveni
|
Sunt sincer,practic,serios ,sentimental si imi place tot cea ce este frumos .....
|
Alecs44
|
................................ o sa afli mai multe cand vom decide ca este cazul!!!! Pina atunci doar atat ,sunt un tip caruia ii place viata ,imi plac petrecerile si sant foarte glumet.
|
ND10
|
Subsemnatul....declar pe propria răspundere, sunt casnic ,bețiv,fumez câte țigări am , lenes ,trăiesc din ajutorul social,uneori mai primesc câte un bonus din pensia mamei ,îmi place umbra și detest soarele !Consider ca mersul pe jos este epuizant iar munca este făcută pentru mașini.
Aștept provincia!!!Revelatie am avut, prostia ,aroganta ,și tupeul ,noul sport național!!! În căutare de o doamna care știe sa facă coliva .Doamne ,de ce este atât de mare gradina ta ?Albert Einstein a spus "se spune ca doua lucruri sunt infinite ,prostia și universul ,și totuși de univers ma îndoiesc " Și ca să fiu arogant ,doresc sa cunosc doamne ,care nu au dublu greutății anilor din varsta ! |
Yuli71
|
Caut pe cineva căruia să-i placă conversațiile,plimbările în natură,muntele,marea si pescuitul.Daca locuiește în apropiere este si mai bine.
|















