Barbati din Sinaia, judetul {county}
Foloseste cautarea avansata pentru a gasi barbati din Sinaia aplicand filtre suplimentare (aspect fizic, stil, viata si familie). Poti de asemenea sa salvezi cautarile facute pentru a accesa mai usor ulterior profilele persoanelor care te intereseaza. Pe acest site nu sunt permise anunturi de femei / barbati care contin date de contact (telefon sau email).
MasterBv Online acum!!!
|
Hello, I have been on this website for a little while and I am finally filling this out. I truly enjoy spanking a female bottom. It has always been my number one favorite turn on. I have traveled great distances to spank a female bottom and I don’t mind because I love to travel in general. I would prefer to find a more local female bottom to spank, so I guess that’s why I am writing this today in hopes of finding that more local naughty ???? bottom, if you live outside do not hesitate not to message me because you think you live to far away. Remember I like to travel too. ???? If your a female spankee reading this and would like your bottom spanked by a spanker who is experienced and knows what he is doing, message me. I do not have my face on my profile but if you message me, I will be more than happy to email or send it through Kik. I like to travel, dining out and spank naughty (and good) girls. Thank you for taking the time to read this, if this interest you, take a shoot and message me !! Life is Good !!
|
liviu58laurentiu
|
Liviu din Sinaia,64 de ani. 174cm,85kg, pensionar,credincios, ochi verzi, par scurt,grizonat,port barba,fost sortiv,doresc sa cunosc o doamna nefumatoare,,sincera,onesta,pent ru o familie..
|
linventa_61
|
Nu încerca să fii perfect. Pur și simplu fii autentic și permite lumii să vadă adevărata ta frumusețe.
Întotdeauna între oamenii inteligenţi există un limbaj comun. |
alexbv39
|
Am actionat din impuls, am fost dezamagit de oameni ce nu credeam ca m-ar fi dezamagit vreodata. Dar la randul meu i-am dezamagit pe cei ce ii iubeam. Am ras in momente nepotrivite. Mi-am facut prieteni care au devenit prieteni de o viata. Am strigat si am sarit de bucurie..
Am iubit si am fost iubit. Dar am fost si respins si am fost iubit fara ca eu sa iubesc la randul meu acea persoana. Am trait doar pentru iubire si am facut juraminte de dragoste eterna. Am avut inima franta de multe, multe ori! Am plans ascultand muzica si privind la fotografii vechi. Am sunat pe cineva doar ca sa ii aud vocea de partea cealalta a firului. M-am indragostit din pricina unui zambet. Au fost momente cand am crezut ca am sa mor de dorul unei persoane. Alteori imi era foarte teama ca as putea sa pierd pe cineva foarte special (ceea ce in final chiar se intampla). Dar am trait! Si inca continui sa traiesc, in fiecare zi. Eu nu trec pur si simplu prin viata si nici voi nu trebuie sa faceti asta… Traiti!!! Cel mai bun lucru in viata este sa va urmati planurile si visurile, sa imbratisati viata si sa traiti fiecare zi cu pasiune, sa pierdeti si sa va mentineti speranta si sa castigati, fiind in acelasi timp recunoscatori. Si toate acestea pentru ca lumea apartine acelora care indraznesc sa isi urmeze visurile. Si pentru ca viata este cu adevarat prea scurta pentru a fi insignifianta. |
Serios43
|
Nu-mi pun poza pe aici de prin vacante ,ca nu vreau sa-ti între mâncarea cu noduri sau sa-ti contorsionez muschiul ocular
) dar daca ma vezi....te uzi toata jur |
PaulMarian
|
Bună. Mă numesc Paul. Sunt maseur. Pentru mai multe detalii și întrebări vă stau la dispoziție în privat. Vă mulțumesc!
|














) dar daca ma vezi....te uzi toata jur